Çakırlar Sakinler Kır Bahçesi Kahvaltı Yeri’nde nefis kahvaltı.

Çakırlar Sakinler Kır Bahçesi Kahvaltı Yeri’nde nefis kahvaltı.

Her güne ve haftaya zinde ve capcanlı bir şekilde başlaman için onlarca çeşit lezzetle dolu muhteşem serpme kahvaltılara davetlisin! Koşuşturmalı zamanlara harika bir kahvaltı arası…Tabağında karşı konulmaz lezzetler, yanında sevdiklerin varsa işte o an’dan daha güzel ne olabilir?

”Evinizde olmadığınızı masadan kalkarken hatırlayacaksınız”

Kahvaltının olmazsa olmazları neler? Kaliteli ve doğal ürünler, masada sevdiklerin… Bir de benzersiz bir atmosfer! Sakinler Kır Bahçesi Kahvaltı Yeri sabahlarına anlam katacak; tadı damağından, mutluluğu hafızalardan uzun süre çıkmayacak kahvaltı sofralarına davet ediyor seni ve sevdiklerini.

Kahvaltıda Neler Var?

Sahanda Yumurta, Köy Peyniri, Tulum Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Kekik Salatası, Zeytin Salatası, Közlenmiş Kapri Biber, Patlıcan Ezmesi, Cevizli Biber, Zeytinyağlı Zahter, Domates, Salatalık Söğüş, Ceviz, Bal, Kaymak, İncir Reçeli, Tereyağ, Tahin, Pekmez, Demlik Çay Bulunmaktadır…

Seni ve sevdiklerini güne enerjik başlamanın en güzel şekline davet ediyoruz. Taptaze doğal ürünleri ve zengin kahvaltı içerikleriyle Sakinler Kır Bahçesi Kahvaltı Yeri’nde sabahlar bir başka olacak…Kaliteli ve hızlı servis anlayışıyla ferah ortamında sevdiklerinle keyifli vakit geçirebileceğin, taze ve günlük kahvaltısı ile gönlünde taht kuracak nezih bir mekan!

Adresimiz

Hacısekililer Mahallesi / Konyaaltı – ANTALYA

1 Comment

  1. Yazılan ürünlerin 8 tanesi kesinlikle yok hatta sorduğumuzda adını bilmiyorlardı ürünler özellikle peyniler asla iyi değildi ekstra patates kızartması ve bazlama koymuşlardı fiyat performans açısından beğenmedik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir