Yamaç Kır Bahçesi / Çakırlar

Yamaç Kır Bahçesi / Çakırlar

Orman manzarasına karşı, kuş sesleri arasında, tamamı doğal ürünlerden oluşan bir kahvaltı ile güne başlamaya ne dersiniz?
Yamaç Kır Bahçesi size bu güzelliklerin hepsini sunuyor! Dinlenmenizi ve keyifli anlar geçirmenizi sağlayacak bu mükemmel kahvaltı için hemen yerinizi ayırtın…

Sabahlara dinç ve daha sağlıklı adım atmak isteyenlerin tercihi kahvaltı hazzı!  Yamaç Kır Bahçesi‘nde Birbirinden güzel lezzetlerin bir arada olduğu enfes kahvaltılıklarla dolu masalarda tam bir görsel şölen ziyafeti yaşayacaksın. Sevdiklerinle beraber geçirdiğin bu özel zamanların tadı damağında duracak!

MENÜLER

SERPME KAHVALTI (Kişi başı )


KÜÇÜK KAHVALTI
(2 Kişilik)

Top Yumurta, soslu sosis, yeşillik, köz patlıcan, biber, yeşil zeytin, siyah zeytin, 3 çeşit peynir, 3 çeşit mevsim reçel, bal, tereyağ, demlik çay.

KÖY KAHVALTISI

(4-6 Kişilik)
Tereyağlı sahanda yumurta, patate kızartması, yeşillik, domtaes, salatalık, biber, roka, köz patlıcan biber, 4 çeşit peynir, tahin-pekmez, bal, kaymak, tereyağ, ceviz, 4 çeşit mevsim reçelleri, soslu sosis, siyah zeytin, yeşil zeytin, biberli zeytin, demlik çay.

MEGA KAHVALTI

(4-6 Kişilik)
Kavurmalı yumurta, menemen, tereyağda yumurta, sucuk, patates kızartması, 5 çeşit peynir, 4 çeşit mevsim reçelleri, köz patlıcan, biber, petek bal, kaymak, ceviz, tahin-pekmez, çokokrem, tereyağ, yeşil zeytin, siyah zeytin, biberli zeytin, yeşillik, domates, biber, salatalık, roka, demlik çay.

BAZLAMA ÇEŞİTLERİ
Sade, Kaşarlı, Dönerli, Ispanak Peynirli, Kıymalı Kaşarlı

GÖZLEMELER
Kaşarlı, Kıymalı, Peynirli, Sucuklu, Patatesli, Ispanaklı, Mantarlı, Domatesli, Kaymaklı, Karışık

SAHANDA YUMURTA ÇEŞİTLERİ
Kavurmalı, Sucuklu, Kıymalı, Tereyağlı, Omlet, Pastırmalı, Menemen
Adresimiz

Çağlarca 4200 sk. Yeşilcam, Yürüyüş Yolu no. 3, 07070 Konyaaltı/Antalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.