Çakırlar Arife Kır Sofrası’nda kahvaltı keyfi,

Çakırlar Arife Kır Sofrası’nda kahvaltı keyfi,

Çakırlar Arife Kır Sofrası yemyeşil bir ortamda gerçek köy kahvaltısının ve yeşilliğin, temiz havanın içinde, şehir gürültüsünden uzakta hakiki lezzetlerle doğal kahvaltının tadını çıkar. Şehrin en doğal ayrıcalıklı mekânlarından biri olan Arife Kır Sofrası, özel ve farklı bir günün keyfini çıkarmak için seni ve sevdiklerini bekliyor…

Haftanın her günü birbirinden güzel lezzetlerin bir araya geldiği kahvaltı sofrasında enfes bir kahvaltı seni bekliyor… Yeni güne lezzet dolu bir başlangıç yaparken sevdiklerinle birlikte olmanın tadını çıkar!

çakırlar kahvaltı mekanları

Kahvaltıda Neler Var?


Kahvaltıda Ne Var?
Serpme Kahvaltı (derevenskiy zavtrak)
YÖRÜK KAHVALTISI – ( Küçük Yörük Kahvaltısı 400TL) ( Büyük Yörük Kahvaltısı 450TL) 
Kıymalı Yumurta, Sahanda Yumurta, Menemen, Sosis Tava, Şakşuka, Patlıcan Biber Kızartması, Pişi,Köy Peyniri, Tulum Peyniri, Örgü Peyniri, Otlu Çökelek, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Dolma Zeytin, Domates, Salatalık, Biber Söğüş, Ezme, Süzme Yoğurt, Maydanoz, Nane, Roka yada Tere, Ceviz, , Bal, Kaymak, Tereyağ, Reçel, Çay Bulunmaktadır.
SERPME KAHVALTI – ( Küçük Serpme Kahvaltı 300TL) ( Büyük Serpme Kahvaltı 450TL) 
Yumurta,Un helvası,Patetes kızartması,Köy Peyniri, Tulum Peyniri, Kaşar Peyniri, Bal, Otlu Çökelek, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Reçel, Ezme, Kaymak, Yoğurt, Söğüş bulunmaktadır.

Adresimiz

Hacısekililer Çakırlar, Konyaaltı – ANTALYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir