Çakırlar Bizim Köy Kahvaltı Evi’nde köy kahvaltısı

Çakırlar Bizim Köy Kahvaltı Evi’nde köy kahvaltısı

Mekanımız Lokantalar birliğine üye olup, bu süreçte siz değerli misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir.Sağlığınız bizim için önemlidir. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ..

Çakırlar Bizim Köy Kahvaltı Evi’nde yemyeşil bir ortamda gerçek köy kahvaltısının ve yeşilliklerin, temiz havanın içinde, şehir gürültüsünden uzakta hakiki lezzetlerle doğal kahvaltının tadını çıkar. Şehrin en doğal ayrıcalıklı mekânlarından biri olan Bizim Köy Kahvaltı Evi özel ve farklı bir günün keyfini çıkarmak için seni ve sevdiklerini bekliyor…

Haftanın her günü birbirinden güzel lezzetlerin bir araya geldiği kahvaltı sofrasında enfes bir kahvaltı seni bekliyor… Yeni güne lezzet dolu bir başlangıç yaparken sevdiklerinle birlikte olmanın tadını çıkar!

Kahvaltıda Neler Var?

KÖY KAHVALTISI: 35 TL.: Yumurta, Pişi, Patates Kızartması, Ezine Peyniri, Tulum Peyniri, Örgü Peyniri, Beyaz veya Otlu Peynir, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Zahter Zeytin Yağı, Zeytin Salatası, Domates, Salatalık, Biber Söğüş, Maydanoz, Nane, Roka yada Tere, Çemen,Bal, Kaymak, Tereyağ, 2 Çeşit Reçel, Reçelli Yoğurt, Çay Bulunmaktadır….
SPESIAL KAHVALTI – KİŞİ BAŞI 40 TL.: Sucuklu Yumurta, Pişi, Patates Kızartması, Eski Kaşar Peyniri, Ezine Peyniri, Tulum Peyniri, Örgü Peyniri, Beyaz Peynir, Otlu Peynir, Zahter Zeytin Yağı, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Zeytin Salatası, Domates, Salatalık, Biber, Maydanoz, Nane, Roka yada Tere, Çemen, Bal, Kaymak, Tereyağ, 3 Çeşit Reçel, Reçelli Yoğurt, Çay Bulunmaktadır.
NOT: ( En Az 2 Kişiliktir. )
GURME KAHVALTI – KİŞİ BAŞI 50 TL.: Kavurmalı Yumurta, Pişi, Patates Kızartması, Pastırma Söğüş, Ezine Peyniri, Tulum Peyniri, Örgü Peynir, Beyaz Peynir, Otlu Peynir,Eski Kaşar Peyniri, Zahter Zeytin Yağı, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Biberli Zeytin, Zeytin Salatası, Domates, Salatalık, Biber, Maydonoz, Nane, Roka yada Tere, Çemen. Bal, Kaymak, Tereyağ, 4 Çeşit Reçel, Reçelli Yoğurt, Çay Bulunmaktadır…
NOT: ( En Az 2 Kişiliktir. )

Adresimiz

Bahtılı Köyü Atatürk Cad. 188 Çakırlar, Konyaaltı – ANTALYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir